Usługi

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb oferuje kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych i pomoc w przejściu przez tak trudne wydarzenie, jakim jest odejście bliskiej osoby. Formalności nie powinny być problemem.

 

Po śmierci ukochanej bliskiej osoby trzeba uzyskać liczne dokumenty, w tym:

świadectwo zgonu zmarłego – otrzymuje się je od lekarza,
skrócony odpis aktu zgonu – należy je wybrać w Urzędzie Stanu Cywilnego; trzeba okazać dowód osobisty zmarłego oraz świadectwo zgonu.

 

Zdobywszy te dokumenty, należy udać się do kancelarii parafialnej lub domu pogrzebowego, aby ustalić datę, godzinę i formę pogrzebu. W ramach Usług Pogrzebowych Andrzej Głomb można znaleźć pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności.

Uroczystość pogrzebowa i pochówek

 

To, w jaki sposób zostanie zorganizowana uroczystość pogrzebowa, zależy od decyzji rodziny lub woli osoby zmarłej. Katalog usług pogrzebowych jest na tyle duży, że będzie odpowiadał na wszelkie potrzeby. Oprócz kompleksowej obsługi samej uroczystości pogrzebowej, istnieje również istnieć możliwość skorzystania z kosmetyki pośmiertnej lub zakupu ubrania dla zmarłego. Pracownicy zakładu pogrzebowego mogą również zamówić w imieniu rodziny lub kwiaty, oprawę muzyczną, a także zająć się drukiem klepsydry lub nekrologu w prasie.

 

Dom Pogrzebowy Andrzej Głomb jest w stanie zorganizować zarówno pogrzeb wyznaniowy, jak i świecki.

 

W ważnych chwilach warto zaufać profesjonalistom

 

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb to firma z wieloletnim doświadczeniem, która może poszczycić się fachowym i taktownym podejściem do uroczystości pogrzebowej. Doskonale rozumiemy, że odejście bliskich jest dla członków rodziny bardzo trudne. Rozumiemy, jak wielka trauma towarzyszy odejściu bliskiej osoby, dlatego jesteśmy do dyspozycji o każdej porze i oferujemy dojazd do klientów. Czasami śmierć zaskakuje bliskie nam osoby z dala od domu – w czasie wyjazdu do innego miasta lub państwa. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, znajomość prawa daje nam możliwość sprowadzenia zwłok zmarłego z dowolnego miasta w Polsce lub za granicą. Transport międzynarodowy odbywa się z zachowaniem wszelkich procedur do tego celu wyznaczonych.

 

Duży wybór trumien, urn, klepsydr, krzyży i wielu innych daje możliwość znalezienia tego, co będzie najbardziej odpowiednie.

 

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb to profesjonalizm i wysoka jakość usług, którą potwierdzają zadowolenie klienci.