O nas

Śmierć to wydarzenie w życiu rodziny, które wymaga nie tylko opłakiwania zmarłego, ale również załatwienia formalności oraz zorganizowania stosownej ceremonii. Dom pogrzebowy, który od ponad 25 lat świadczy usługi pogrzebowe, to najlepszy wybór, by przeżywać żałobę w spokoju. Kompleksowe usługi pogrzebowe obejmują wszystkie formalności, które należy załatwić w szpitalu lub urzędzie stanu cywilnego, a także logistyczne przygotowanie pochówku. Z tego właśnie względu warto wybrać zakład pogrzebowy, oferujący wachlarz usług, by rodzina mogła w skupieniu przeżywać żałobę i nie martwić się o organizację uroczystości pogrzebowej.

 

Wysokiej klasy usługi pogrzebowe są wykonywane w fachowy i solidny sposób przez Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb.

Czym wyróżnia się Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb?

 

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie sprawia, że firma jest symbolem uczciwości i rzetelnego podejścia do obowiązków.

 

• Firma jest liderem branży pogrzebowej na terenie województwa śląskiego.
• Pracownicy zakładu pogrzebowego doskonale znają ceremoniał zarówno pogrzebów świeckich, jak i kościelnych – każdy żałobnik może czuć się swobodnie, a zmarły zostanie pochowany według własnej woli.
• Na życzenie klienta organizowana jest kremacja zmarłego.
• Osoby zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym Andrzej Głomb to profesjonaliści, posiadający szeroką wiedzę i wyręczą w załatwianiu spraw formalnych.
• Pracownicy zakładu pogrzebowego dojeżdżają do klienta w celu omówienia ceremonii.
• Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb pełni całodobowy dyżur.
• Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych daje możliwość sprowadzenia ciała z każdego miejsca na ziemi.

 

Przygotowanie i uroczystość pogrzebowa

 

Ciało zmarłego jest traktowane z największą ostrożnością. Do dnia pogrzebu może spoczywać w chłodni, skąd zostanie zabrane na uroczystość pogrzebową.
W trudnych chwilach, gdy trzeba dokonywać ważnych wyborów, pracownik firmy doradzi w zakresie wyboru trumny. Wśród produktów, można znaleźć piękne urny, krzyże różnej wielkości, a także tabliczki, na których można wygrawerować dowolny tekst. Doświadczeni floryści przygotują wystrój kaplicy oraz wieńce pogrzebowe. W czasie ceremonii pogrzebowej używany jest baldachim, a trumna z ciałem wystawiona jest na katafalku.

 

Profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

 

Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb t od wielu lat zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych. Doświadczenie i dobra praktyka sprawiają, że pogrzeb staje się uroczystością pozwalającą oddać szacunek zmarłej osobie.